logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej uczniów SP


W sobotę 06 grudnia odbył się doroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych, organizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W tym roku ograno w trzech kategoriach : chłopcy kl IV i młodsi, kl V i VI, oraz dziewczęta. Do turnieju zgłosiła się rekordowa ilość zespołów - 31, w tym aż 6 dziewcząt. W sumie udział wzięło 213 zawodników!

Na pierwszy ogień poszły dziewczęta i chłopcy z młodszych klas. Mecze bardzo… zaskakujące. Niestety ze względów organizacyjnych (bardzo duża liczba drużyn) mecze były krótkie, a tym samym wyniki czasami dość przypadkowe. Najlepszym przykładem tego jest zespół dziewcząt „NEJMARKI”, który grał wyróżniał się zgraniem i umiejętnościami technicznymi, a jedna „wpadka” w grupie 0:1 pozbawiła je zwycięstwa w turnieju. W meczu o III miejsce pokonały swoje przeciwniczki aż 6:0!

Kategorię dziewcząt reprezentowało 6 zespołów ze SP 8 i SP 12. Ostatecznie Turniej wygrał zespół „SP 8 Tczew 1”, który w finale pokonał „Football Girl” w rzutach karnych.
1. SP 8 Tczew 1
2. Football Girl SP 12
3. Nejmarki SP 12
4. Smerfetki SP 12
5. SP 8 Tczew 2
6. Fioletowe Pantery SP 12


W składzie zwycięskiego zespołu SP 8 Tczew 1 wystąpiły : Nikola Niedzielska, Oliwia Konkolewska, Magdalena Górska, Oliwia Kloskowska, Julia Kiwatrowska, Wiktoria Justa.

W kategorii chłopców młodszych zgłoszono 5 zespołów. Tutaj grano systemem każdy z każdym. Najlepszym zespołem w tej kategorii został zespół „UKS Ogórki”, który wygrał wszystkie mecze. IIm dla „Zgrani, IIIm „Osiem”, IVm „FC IVA” i V „Anobisy”.
Skład zespołu „UKS Ogórki” : Dawid Szczukowski, Jan Słomski, Mateusz Porębski i Oliwer Zatowski.

Najwięcej, bo aż 20 zespołów wystartowało kategorii najstarszej, czyli kl V-VI. Tutaj odbyła się najpierw faza grupowa (po 3 zespoły w grupie). Następnie zwycięzcy grup grali już pucharowo.
Najlepszym zespołem Mikołajkowego Turnieju został zespół „Banda z Bajkowego”, który w finale pokonał „FC Pompa” 2:0. IIIm dla zespołui „Petarda”, który 2:1 pokonał zespół „Maćki”.
Skład zwycięskiego zespołu „Banda z Bajkowego” : Nikodem Zieliński, Dawid Sieg, Dawid Bałdowski, Dawid Borkowski, Samuel Lewandowski.

Na zakończenie zawodów puchary dla najlepszych trzech zespołów w każdej kategorii wręczył dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski.

Galeria zdjęć


Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki


Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw