logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Dni Talentu AMO Tczew 25 -27.09.2015


Podczas trzech Dni Talentu w testach wzięło udział blisko 100 uczestników, zarówno chłopców jak i dziewczynek chcących dołączyć do Akademii Młodych Orłów Tczew.
Wydarzenie zostało nagłośnione w lokalnych mediach.
21 września w Urzędzie Miasta Tczew odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta, Koordynatora AMO Tczew oraz przedstawiciela Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W ramach promocji Dni Talentu zostały oplakatowane wszystkie szkoły podstawowe w Tczewie oraz 10 okolicznych szkół podstawowych z powiatu tczewskiego.
Podczas spotkań z dyrektorami szkół i nauczycielami wychowania fizycznego zostały przekazane ulotki, które trafiły do uczniów.
Odbyło się także spotkanie z trenerami lokalnych klubów, na którym zostały przedstawione cele i filozofia Akademii Młodych Orłów.
Dzięki zaangażowaniu trenerów udało się na czas obandować obiekt przy ulicy Gdańskiej. Organizacja bez zastrzeżeń. Osoby odpowiedzialne za prawidłowe wypełnianie formularzy, dzięki wcześniejszemu przygotowaniu pomagały rodzicom sprawnie wypełnić dokumenty.

Testy przebiegały sprawnie. Wśród uczestników wyróżniało się kilku zawodników z dużym potencjałem. Przez cały okres trwania imprezy opieka medyczna nie musiała interweniować. Mimo nie najlepszej frekwencji akcję należy uznać za udaną.

Galeria zdjęć
Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw