Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Ostatni turniej Grand Prix Tczewa 2015 w Tenisie Ziemnym

W sobotę 03 października odbył się VI i ostatni turniej Grand Prix Tczewa 2015 w Tenisie Ziemnym.
Do rywalizacji przystąpiło 33 tenisistów w trzech kategoriach : SKRZAT - 5, JUNIOR - 9 i 19 w OPEN.

W najmłodszej kategorii, w której grano systemem każdy z każdym. Kolejność identyczna jak tydzień temu : zwyciężył Maciej Ormianin, drugi był Mateusz Cybura, a trzeci Kamil Mrozek.

W kategorii JUNIOR grano już systemem pucharowym, a zwyciężył Nikodem Śmiałek, drugi był Kacper Nawój, a trzeci Michael Wodziński.

Na zakończenie cyklu, po zawodach pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe dla sześciu najlepszych zawodników w obu kategoriach wręczył dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski.

W kategorii OPEN ostatni turniej i przepiękna jesienna pogoda zgromadziła na stracie aż 19 tenisistów. W sobotę rozegrano mecze do ćwierćfinałów włącznie, a półfinały i finał w niedzielę. W ostatnim turnieju tegorocznego Grand Prix zwyciężył Patryk Pychyński, który pokonał w finale Piotra Zarzyckiego 6:3 ; 6:4. III miejsce Henryk Kukliński po kreczu Jakuba Federowicza.

Po zakończeniu finału dyrektor TCSiR wręczył pięciu najlepszym zawodnikom cyklu pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Mistrzem Tczewa 2015 został Marek Gutjar, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na tczewskich kortach w tym roku.

Zakończyło się GP 2015, ale to nie koniec tenisowych emocji na ten rok, przygotowanych przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W najbliższy weekend tj. 10 i 11 października odbędzie się III Finał rozgrywek Chellenge. Na kortach w parku, lub hali namiotowej (w zależności od pogody) najlepszych 12 zawodników zmierzy się ze sobą w dwóch grupach.

W drodze losowania w sobotę od godz. 9.00 zmierzy się ze sobą grupa zielona :
Henryk, Andre, Paweł W. Kacper, Wojciech K., Ryszard Gał.

W niedzielę od godz. 9.00 grupa Niebieska :
Andrzej M. (Mikołaj B. - rezerwa) ; Krystian Z. ; Wojciech M. ; Arkadiusz. ; Jakub. Mikołaj Z.
Finały w niedzielę od godz. 12.00
ZAPRASZAMY

Pobierz załączone pliki

1. Klasyfikacja po VI turnieju Grand Prix Tczewa w TENISIE ZIEMNYM - SKRZAT (pdf / 190 KB. Ilość pobrań: 319)
2. Klasyfikacja po VI turnieju Grand Prix Tczewa w TENISIE ZIEMNYM - JUNIOR (pdf / 199 KB. Ilość pobrań: 314)
3. Klasyfikacja po VI turnieju Grand Prix Tczewa w TENISIE ZIEMNYM - OPEN (pdf / 217 KB. Ilość pobrań: 349)