logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Tenis stołowy - zakończenie



(fot. TCSiR Tczew)

W sobotę 09 kwietnia odbył się piąty, ostatni turniej Grand Prix Tczewa 2016 w Tenisie Stołowym.
Do rywalizacji przystąpiło 23 zawodników w pięciu kategoriach. Pojedynki jak w każdym turnieju były bardzo zacięte i emocjonujące. Można było podziwiać spektakularne zagrania nie tylko zawodników grających w klubach, ale także w kategoriach amatorów tej bardzo widowiskowej dyscypliny.


Wyniki V Turnieju :

KOBIETY :
1. Bukowska Magdalena
2. Kołodziej Julia
3. Hinz Rozlia
4. Korda Paulina
Do lat 15 :
1. Andrzejewski Krzysztof
2. Szramke Maciej
3. Arłukiewicz Błażej
4. Korda Piotr
16-39
1. Skóra Filip
2. Wojtan Tomasz
3. Żyła Radosław
4. Grzegorzewski Robert
40+
1. Miklaszewski Witold
2. Bukowski Tadeusz
3. Kopiszka Krzysztof
4. Rekowski Zygmunt
5. Kapinos Adam
6. Czajka Jarosław
ZRZESZENI
1. Kozikowski Adam
2. Czuba Adam
3. Urbańczyk Mieczysław
4. Banach Zbigniew
5. Gerowski Sławomir

Po zawodach odbyło się uroczyste zakończenie cyklu z wręczeniem medali i nagród rzeczowych dla zwycięzców poszczególnych kategorii.
Organizatorem imprezy było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, które składa serdecznie podziękowanie dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 7 za udostepnienie sali gimnastycznej.
Kolejne zawody w Tenisie Stołowym organizowane przez TCSiR to październikowy Memoriał Bronisława Kuklińskiego.


Klasyfikacja generalna Grand Prix Tczewa 2016 w Tenisie Stołowym :

KOBIETY :
1. Bukowska Magdalena - 240 pkt.
2. Hinz Rozalia - 175 pkt.
3. Korda Palina - 170 pkt.
4. Kołodziej Julia - 116 pkt.
5. Zdyb Milena - 57 pkt.
Do lat 15 :
1. Andrzejewski Krzysztof - 238 pkt.
2. Szramke Maciej - 236 pkt.
3. Arłukowicz Błażej - 172 pkt.
4. Korda Piotr - 113 pkt.
5. Robaczewski Piotr - 58 pkt.
16-39 :
1. Wojtan Tomasz - 238 pkt.
2. Skóra Filip - 232 pkt.
3. Żyła Radosław - 229 pkt.
4. Grzegorzewski Robert - 227 pkt.
5. Mikołajewski Piotr - 113 pkt.
6. Dombrowski Marek - 109 pkt.
7. Mucha Patryk - 58 pkt.
8. Mielczarek Jakub - 55 pkt.
40+ :
1. Miklaszewski Witold - 240 pkt.
2. Rekowski Zygmunt - 230 pkt.
3. Kopiszka Krzysztof - 227 pkt.
4. Kapinos Adam - 226 pkt.
5. Czajka Jarosław - 222 pkt.
6. Trzciński Jan - 108 pkt.
7. Sadowski Waldemar - 60 pkt.
8. Bukowski Tadeusz - 58 pkt.
9. Czerwiński Grzegorz - 55 pkt.
ZRZESZENI :
1. Kozikowski Adam - 238 pkt.
2. Czuba Adam - 234 pkt.
3. Gerowski Sławomir - 232 pkt.
4. Urbańczyk Mieczysław - 226 pkt.
5. Banach Zbigniew - 222 pkt.

Galeria zdjęć




Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw