Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

III Turniej XIX Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

Po dwu tygodniowej przerwie wznowiono rozgrywki XIX Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej.

Ciągle dość niska frekwencja jak na tczewski cykl, bo „tylko” 25 zespołów wzięło udział w kolejnych zawodach : 14 OPEN, 6 w kat kobiet i pięć 40+.

Pogoda nieszczególna, dość zimno, ale deszcz padający w okolicach Tczewa oszczędził siatkarzy grających na Kanonce.

Panie grały w dwóch 3-zespołowych grupach, z których do półfinałów wyszły po dwa najlepsze zespoły. Turniej wygrała para Patrycja Deja i Beata Krajnik pokonując w finale Olgę Klein i Karmen Sosińską 21 : 12. Zwyciężczynie grały w tym roku po raz pierwszy. III miejsce dla pary Natalia Duszyńska i Martyna Rompa, które pokonały Annę Strahlau i Karolinę Żurawską 28:26.

W kategorii 40+ grano systemem każdy z każdym. Kolejny turniej w tej kategorii wygrali Krzysztof Dusowski i Jarosław Szwajkowski wygrywając wszystkie pojedynki. II miejsce Zbigniew Kowalski i Robert Jędrzejczak, a III miejsce Tomasz Bieliński i Jakub Szenrok.
W kategorii OPEN tylko 14 zespołów!!!

Pod nieobecność współprowadzących w ogólnej klasyfikacji Marka Rogińskiego i Kamila Dębskiego drugi turniej z rzędu wygrali Tczewianie Mikołaj Brange i Krzysztof Zbrzeźny pokonując w finale parę Aleksandra Lech i Łukasza Żurawskiego 21:13. III miejsce Robert Karnowski i Bartosz Bąk, którzy po zaciętym i pasjonującym meczu pokonali Karola Mrozka i Bartłomieja Krajnika 26:24.

Do końca cyklu jeszcze dwa turnieje, a najbliższy w czwartek 18 sierpnia od godz. 17.00 - zapisy przed zawodami.

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Pobierz załączone pliki

1. KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GRAND PRIX TCZEWA (pdf / 63 KB. Ilość pobrań: 226)