logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych


W sobotę 03 grudnia odbył się doroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych. W hali namiotowej przy basenie do udziału w imprezie zgłosiło się 19 zespołów grających w 3 kategoriach - kl I-IV (6); V-VI (10) oraz dziewczęta (3).

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się „Bombowce Iskierki” które pokonały 1:0 „MKS Tczew” i zremisowały 1:1 z „FC Otusie”

„FC Otusie” zajęły drugie lokatę remisując 1:1 z „MKS Tczew”.

Chłopcy młodsi (kl I-IV) rozegrali eliminacje w dwóch grupach. W grupie A zwyciężyła „Barcelona” po zwycięstwie z „FC Pumy”i remisie 0:0 z zespołem „Mikołaje”. II miejsce „Mikołaje” po remisie 0:0 z „FC Pumy”.

W grupie B najlepsi okazali się chłopcy z „Pover Rangers” którzy wygrali 2:0 ze „Szczypiorami” i zremisowali 1:1 z „Navico Tczew”. Navico po remisie 0:0 ze Szczypiorami zajęło II miejsce w grupie.

W meczu o III miejsce Naviko pokonało Mikołaje 1:0. Finał A rozstrzygnęła na swoją korzyść „Barcelona” pokonując 1:0 „Pover Rangers”.

W kategorii chłopców starszych (kl V-VI) utworzono 3 grupy eliminacyjne.

W grupie A najlepsi okazali się „FC Kebaby” którzy pokonali 2:0 „FC Pazdan” i 1:0 „Rudy Disco”. W grupie B pierwszą lokatę zajął zespół „HTC: który pokonał 1:0 „FC Adidas” i zremisował 0:0 z „FC Skarpetki”. W grupie C ( 4-zespołowej) najlepszy okazał się „UKS Ola”, który pokonał kolejno „FC Klapki) 1:0, „Trerrorystów” 3:0 i „FC Alfon” 3:0.
W rozgrywce finałowej wystąpili zwycięzcy grup eliminacyjnych. „UKS Ola” został zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki nożnej pokonując po 2:0 „HTC” i „FC Kebaby”. Drugą lokatę zajęły „FC Kebaby” po wygranej z „HTC” 2:1.

Trzy pierwsze zespoły w poszczególnych kategoriach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, które wręczył Dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski. Wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W imprezie zorganizowanej przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji udział wzięło około 170 uczniów Szkół Podstawowych, którzy wspierani byli przez licznie przybyłych rodziców i opiekunów zespołów.Pobierz załączone pliki
Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw