logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

II kolejka Tczewskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki


W sobotę 11 lutego 2017 odbyła się druga kolejka Tczewskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zmierzyły się ze sobą dwie tczewskie drużyny „WB Timex” i „FC POLOMO”, oraz dwie przyjezdne „DEFEKT” Pelplin i „GURU” Gniew.

W pierwszym spotkaniu większych emocji nie było. Dość gładko w trzech setach zwyciężył „WB Timex” (25:16 ; 25:18 ; 25:18)

Za to drugi pojedynek był niezwykle zacięty i emocjonujący. Bardzo młody zespół z Gniewa od początku meczu stawił zdecydowany opór doświadczonej i faworyzowanej drużynie z Pelplina. Pierwszego seta 26:24 wygrali gniewianie. W drugim „DEFEKT” wziął się do roboty i wygrywając 25:20 wydawało się że opanował sytuację… Nic bardziej mylnego, gdyż w kolejnej partii to siatkarze „GURU” zwyciężyli 25:19 i wyszli na prowadzenie 2:1 w setach. Widmo porażki zajrzało w oczy jednemu z faworytów Ligi i od tego momentu pelplinianie zaczęli w pełni kontrolować sytuację. Czwartą partię wygrali 25:18, a tiea breka zaczęli od stanu….. 8:1! Później jeszcze krótki zryw „GURU”, ale ostatecznie seta 15: 12 i cały mecz 3:2 wygrał zespół „DEFEKT” Pelplin.

Do tej pory dwa zwycięstwa po 3:2 (4 pkt) ma „DEFEKT” Pelplin, jedno zwycięstwo 3:0 (3 pkt) „WB Timex”, dwie porażki 2:3 i 0:3 (1 pkt) „FC POLMO” oraz jedną porażkę 2:3 (1 pkt) „GURU” Gniew.

Kolejna runda 25 lutego o godz. 10.00 w hali II LO, gdzie zmierzą się niepokonani „DEFEKT” Pelplin i „WB Timex” oraz „FC POLMO” i GURU” Gniew.

Organizatorem Ligi są: Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu.


Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw