logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

II turniej Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym


W sobotę 11 marca rozegrano drugi turniej w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Sali sportowej przy SP 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 42 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych miejscowości.

Coraz większa frekwencja, a rekordy biją weterani, których w tym dniu było 13!

W aż w trzech kategoriach zwyciężyli ci sami zawodnicy co przed tygodniem, więc już po drugich zawodach wyłoniła się zdecydowana czołówka.

Po całodziennych zmaganiach wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco :
KOBIETY :
1. BukowskaMagdalena
2. Zielińska Klaudia
3. Salamaga Maryla
4. Orlikowska Karolina
5. Szurgot Anna
6. Szurgot Agata

DO LAT 15 :
1. Peikowski Fabian
2. Szramke Maciej
3. Robaczewski Kacper
4. Radzikowski Karol

16-39
1. Główczewski Zbigniew
2. Czapla Artur
3. Sosnowski Bartosz
4. Dolny Emanuel
5. CzajkowskiPatryk
6. Peikowski Bartosz
7. Stachurski Przemysław
8. Główczewski Łukasz
9. Nazorek Dawid
10. Hapke Krzysztof
11. Piekarski Paweł
12. Polonis Jan

40+
1. Miklaszewski Witold
2. Kępka Jacek
3. Stenka Zbigniew
4. Rekowski Zygmunt
5. Turzyński Mieczysław
6. Sosnowski Waldemar
7. Bukowski Tadeusz
8. Grabala Dariusz
9. Kapinos Adam
10. Husarek Sławomir
11. Radzikowski Dariusz
12. Kopiszka Krzysztof
13. Matyjas Dariusz

OPEN (zrzeszeni)
1. Cichocki Aleksander
2. Manterys Paweł
3. Kozikowski Adam
4. Malarczyk Andrzej
5. Banach Zbigniew
6. Gerowski Sławomir
7. Wycichowski Dariusz

KLSAYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH TURNIEJACH :
I. kat.Kobiety
1. BukowskaMagdalena -120 pkt.
2. Zielińska Klaudia-116 pkt.
3. Salamaga Maryla-113 pkt.
4. Szurgot Agata-111 pkt.
4. Orlikowska Karolina-111 pkt.
6. Szurgot Anna-108 pkt.
7. Cichocka Katarzyna-54 pkt.

II.kat.do lat 15
1. Peikowski Fabian-118 pkt.
1. Szramke Maciej-118 pkt.
3. Radzikowski Karol-113 pkt.
4. Robaczewski Kacper-57 pkt.

III.kat.16-39 lat
1. Sosnowski Bartosz-117 pkt.
2. Dolny Emanuel-112 pkt.
3. Stachurski Przemysław-111 pkt.
4. Czajkowski Patryk-108 pkt.
5. Nazorek Dawid-106 pkt.
6. Polonis Jan-105 pkt.
7. Hapke Krzysztof -104 pkt.
8. Główczewski Zbigniew-60 pkt.
9. Czapla Artur-58 pkt.
10. Peikowski Bartosz-54 pkt.
11. Główczewski Łukasz-52 pkt.
12. Piekarski Patryk-49 pkt.

IV.kat.40 i powyżej
1. Miklaszewski Witold- 120 pkt.
2. Kępka Jacek-116 pkt.
3. Rekowski Zygmunt-113 pkt.
4. Bukowski Tadeusz-108 pkt.
5. Kapinos Adam-107 pkt.
6. Sosnowski Waldemar-106 pkt.
7. Grabala Dariusz-103 pkt.
8. Matyjas Dariusz -101 pkt.
9. Kopiszka Krzysztof-98 pkt.
10. Stenka Zbigniew-57 pkt.
11. Turzyński Mieczysław -55 pkt.
12. Korgul Jerzy-53 pkt.
13. Husarek Sławomir-50 pkt.
14. Czajka Jarosław-49 pkt.
14. Radzikowski Dariusz-49 pkt.
16. Sosnowski Witold-48 pkt.

V.kat.Zrzeszeni

1. Cichocki Aleksander-120 pkt
2. Manterys Paweł-116 pkt.
3. Kozikowski Adam-114 pkt.
4. Banach Zbigniew-110 pkt.
5. Gerowski Sławomir-108 pkt.
6. Wycichowski Dariusz -106 pkt.
7. Orliński Mariusz -56 pkt.

Do zakończenia GP pozostały jeszcze 3 turnieje i wiele może się wydarzyć w poszczególnych klasyfikacjach.
Kolejny Turniej już w sobotę 18 marca o godz. 10.00 w sali przy SP 7 ul. Stoczniowców.
Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
ZAPRASZAMY


Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw