logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

VI Masters Meeting w Tczewie


W dniu 20 maja w godzinach 09:30 - 17:00 w Tczewie na boisku przy ulicy M. Konopnickiej 11 odbyły się ogólnopolskie zawody Masters Meeteng.

Zawody przebiegały przy bardzo ciepłej i słonecznej pogodzie, wzięło w nich udział 38 zawodników z całej Polski.

Zawodnicy w wieku od 35-78 lat startowali w klasyfikacji OPEN, to znaczy że uzyskany wynik przeliczany był wg współczynnika wiekowego na wynik seniorski.

Trójbój rzutowy składający się z pchnięcia kulą, rzutu dyskiem greckim oraz rzutu młotem szkockim wygrał faworyt - Halowy Mistrz Świata z Daedu/ Korea w pchnięciu kula - Wacław Krankowski z Torunia (prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki)

Drugie miejsce zajął Henryk Radzikowski ze Szczecina, a trzeci był Mieczysław Kubacki z Nowego Miasta Lubawskiego, najlepiej z naszych lokalnych zawodników wypadł Krzysztof Kaszuba, 46 letni pelplinianin wywalczył 4 miejsce

W dwuboju oszczepniczym (rzut oszczepem + rzut granatem sportowym) najlepszy był Jan Dec z Cigacic, drugi był Andrzej Jenek z Chorzowa, a trzeci Bernard Wojtkowiak z Gdyni.

Podczas ceremonii otwarcia zawodów organizatorzy Masters Meeteng zostali uhonorowani przez Zarząd Polskiego związku Weteranów Lekkiej Atletyki, v-ce Prezydent Tczewa Adam Urban, Dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski oraz Wojciech Borzyszkowski otrzymali listy gratulacyjne, a Grzegorz Tyrolski otrzymał pamiątkowy medal

V-ce Starosta Witold Sosnkowski wręczył specjalną nagrodę dla najstarszego zawodnika zawodów - był nim 78 letni Bernard Wojtkowiak z Gdyni.


Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw