logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Otwarte Mistrzostwa Tczewa w wyciskaniu Sztangi Leżąc


W sobotę 3 czerwca w siłowni TCSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tczewa w wyciskaniu sztangi leżąc. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania! Zmagało się ze sobą 47 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali ze sobą w siedmiu kategoriach wagowych: 75 kg, 85 kg, 95 kg, 105 kg, +105 kg oraz w kategorii OPEN Juniorzy i co nas bardzo cieszy OPEN Kobiety.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria OPEN Kobiety:

I miejsce: Agata Imianowska - 76,48 pkt.
II miejsce: Magdalena Gromowska - 75,01 pkt.
III miejsce: Paulina Zadurska - 53,1 pkt.
IV miejsce: Wiktoria Poćwiardowska - 52,96 pkt.
V miejsce: Natalia Łepek - 42,86 pkt.

Kategoria OPEN Juniorzy:

I miejsce: Grzegorz Strambowski - 101,08 pkt.
II miejsce: Łukasz Klonowski - 91,49 pkt.
III miejsce: Jakub Blokus - 87,05 pkt.
IV miejsce: Kacper Ćwikliński - 80,39 pkt.
V miejsce: Sebastian Pabjan - 80,24 pkt.

Kategoria 75 kg:

I miejsce: Kamil Szaramowicz - 98,90 pkt.
II miejsce: Mateusz Trzciński - 89,83 pkt.
III miejsce: Piotr Przybecki - 89,24 pkt.
IV miejsce: Michał Piechowski - 87,04 pkt.
V miejsce: Ireneusz Rosak - 86,65 pkt.

Kategoria 85 kg:

I miejsce: Łukasz Żulczyk - 114,91 pkt.
II miejsce: Michał Kocknecht - 114,42 pkt.
III miejsce: Marcin Bała - 107,42 pkt.
IV miejsce: Marek Tokarski - 101,54 pkt.
V miejsce: Bartosz Żabiński - 98,82 pkt.

Kategoria 95 kg:

I miejsce: Paweł Tyborczyk - 143,98 pkt.
II miejsce: Dawid Trzciński - 126,7 pkt.
III miejsce: Rafał Rutkowski - 113,62 pkt.
IV miejsce: Radek Brzoza - 107,81 pkt.
V miejsce: Dominik Wołków - 89,89 pkt.

Kategoria 105 kg:
I miejsce: Krzysztof Kowalski - 110,93 pkt.
II miejsce: Mieczysław Pawlukiewicz - 109,1 pkt.
III miejsce: Patryk Lis - 107,60 pkt.
IV miejsce: Tomasz Prusak - 91,97 pkt.

Kategoria +105 kg:
I miejsce: Krystian Liebrecht - 112,73 pkt.
II miejsce: Maciej Lament - 97,07 pkt.
III miejsce: Damian Ziemlewski - 88,23 pkt.
IV miejsce: Adrian Pucyk - 76,34 pkt.
V miejsce: Michał Poczynek - 74,02 pkt.

Klasyfikacja generalna:
I miejsce: Paweł Tyborczyk - 143,98 pkt.
II miejsce: Dawid Trzciński - 126,7 pkt.
III miejsce: Łukasz Żulczyk - 114,91 pkt

Wyniki obliczane były zgodnie z tabelą Wilks’a.
Sędziowie: Eugeniusz Wittstock, Marek Kosior oraz Wojciech Staniszewski.
Sekretariat zawodów: Krzysztof Bejgrowicz, Marta Blokus, Ilona Kamińska, Katarzyna Sobolewska, Grzegorz Strambowski

Wszystkim serdecznie dziękujemy za uczestnictwo, zawodnikom gratulujemy!




Galeria zdjęć




Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw