Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

XX Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej - IV turniej

W czwartek 17.08.2017 r na piaszczyste boiska przy basenie powrócił turniej siatkówki plażowej z cyklu Grand Prix Tczewa.

Po burzach i ulewnych deszczach pogoda jak na życzenie - piękne słońce chowające się momentami za chmurami oraz brak wiatru to idealne warunki dla siatkarzy.

W kategorii Pań zwyciężyły Katarzyna Gancińska i Paulina Ciemniejewska pokonując liderki Karmen Sosińską i Annę Gończar 21 do 19. III miejsce wywalczyły Klaudia Samulewska i Klaudia Dusowska zwyciężając v-ce liderki Olgę Klein i Justynę Kowalczyk 21:17

Dla kategorii 40+ był to turniej niespodzianek. Liderzy Rankingu nie wyszli nawet z grupy przegrywając po zaciętej rywalizacji dwa mecze w grupie do 18 i 19 z Kowalski/Jędrzejczak i Bollin/Chabowski.
W finale ponownie spotkali się Robert Jędrzejczyk i Zbigniew Kowalski oraz Tomasz Ostrowski i Wiesław Pepliński. Można by powiedzieć, że był to rewanż za ostatni finał i udało się, para Jędrzejczak : Kowalski pewnie wygrała 21:10.
W meczu o III miejsce lepsi byli Wojciech Lewiński i Marcin Bartosiak, którzy pokonali Michała Bollin i Tomasza Chabowskiego 21:11.

Po podliczeniu wyników okazuje się, że mamy dwa I, II i III miejsca !

W kategorii OPEN w finale tak jak w ostatnim turnieju spotkali się liderzy Piotr Ilewicz i Tomasz Wołoszuk oraz goniący ich w tabeli Mikołaj Brange i Krzysztof Zbrzeźny, Ci pierwsi ponownie wygrali, tym razem 21:15.
W meczu o III miejsce lepsi okazali się Michał Pielak i Krzysztof Dusowski którzy po zaciętym meczu pokonali parę Piotr Rościszewski i Daniel Koska 22:20.

Również w kategorii OPEN na II miejscu znajdują się aktualnie dwie drużyny.

Kolejny, przedostatni już turniej - 24.08.2017 r.

Organizatorem imprezy jest TCSiR, sponsorami są: NIERUCHOMOŚCI SZENROK, Roman Leszczyński - Handpol, Tomasz Bieliński - Julines, Przedszkole TWOJA NIANIA, DDD Dobre Dla Domu

Pobierz załączone pliki

1. Klasyfikacja OPEN po IV turnieju GP 2017 r. (pdf / 386 KB. Ilość pobrań: 127)
2. Klasyfikacja Kobiet po IV turnieju GP 2017 r. (pdf / 360 KB. Ilość pobrań: 111)
3. Klasyfikacja 40+ po IV turnieju GP 2017 r. (pdf / 357 KB. Ilość pobrań: 105)