logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

XXX turniej tenisa stołowego „Memoriał im. Bronisława Kuklińskiego”


W dniu 21.10.2017 w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Tczewie przy ul. Stoczniowców odbył się XXX turniej tenisa stołowego „Memoriał im. Bronisława Kuklińskiego” zorganizowany przez TCSiR w Tczewie.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor TCSiR p. Andrzej Błaszkowski, który uhonorował syna patrona turnieju p. Henryka Kuklińskiego oraz inicjatora tegoż memoriału p. Emila Georgijewa za wkład i rozwój tenisa stołowego w naszym regionie.


Wyżej wymienieni przybliżyli uczestnikom zawodów sylwetkę patrona oraz historię pierwszych turniejów.

Do zawodów przystąpiło 27 zawodników, w tym jedna kobieta oraz uczestnik najmłodszej kategorii wiekowej do lat 15.
Rywalizacja przy stołach tenisowych toczyła się w pięciu kategoriach, w wyniku których uzyskano następującą klasyfikację:

I Kat. Kobiety
1. Kruszyńska Agnieszka (Miłobądz)

II Kat. do lat 15
1. Szramke Maciej (Skarszewy)

III Kat.16-39 lat
W finale Bartosz Sosnowski z Postolina zwyciężył 3:1 tenisistę z Tczewa Radosława Żyłę.
W meczu o 2 miejsce Radosław Żyła pokonał 3:2 tenisistę z Przywidza Patryka Czajkowskiego.

1. Sosnowski Bartosz(Postolin)
2. Żyła Radosław (Tczew)
3. Czajkowski Patryk (Przywidz)
4. Dolny Emanuel
5. Jaworski Sebastian
6. Ziarkowski Artur
7. Ślęzak Adam

IV Kat.40 lat i powyżej
W finale Waldemar Sadowski z Tczewa pokonał 3:0 zawodnika z Gdańska Roberta Kowalskiego.
W meczu o 3 miejsce Mieczysław Urbańczyk uległ po zaciętym pojedynku 2:3 zawodnikowi z miejscowości Grabina Zameczek Witoldowi Miklaszewskiemu.

1. Sadowski Waldemar (Tczew)
2. Kowalski Robert (Gdańsk)
3. Miklaszewski Witold (Grabina Zameczek)
4. Urbańczyk Mieczysław
5/6. Stenka Zbigniew
Kapinos Adam
7/8. Bukowski Tadeusz
Husarek Sławomir
9/10. Banach Zbigniew
Sosnowski Waldemar

V Kat. Zrzeszeni
W finale Otto Jakub z II ligowego zespołu Kusy Laskowice pokonał w stosunku 3:1 Gerowskiego Sławomira reprezentującego III ligowy zespół „Hera Tczew”. W meczu o 2 miejsce Gerowski Sławomir w tym samym stosunku 3:1 pokonał Damiana Jóźwika również z „Hera Tczew”.

1. Otto Jakub (Laskowice)
2. Gerowski Sławomir (Tczew)
3. Jóźwik Damian (Tczew)
4. Buczkowski Tomasz
5. Urbańczyk Grzegorz
6. Rechenek Andrzej
7. Wycichowski Dariusz
8. Czuba Adam

Na zakończenie turnieju pierwszych trzech zwycięzców w każdej kategorii zostało nagrodzonych przez organizatorów memoriału pamiątkowymi statuetkami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Galeria zdjęć




Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw