logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

III turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa w TENISIE STOŁOWYM


Dnia 17.03.2018 w Szkole Podstawowej nr. 7 przy ul. Stoczniowców 7 w Tczewie odbył się III turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa w tenisie stołowym organizowanym przez TCSiR w Tczewie.

W trzeciej odsłonie rozgrywek wystartowało łącznie 24 zawodniczek i zawodników. Na turnieju zabrakło kilku czołowych zawodników z czołówki dotychczasowych rozgrywek. Efektem ich nieobecności były równie ciekawe (jak dotychczas) mecze jak i zmiany w klasyfikacji generalnej.

Wyniki trzeciego turnieju:

Kategoria Kobiet:

1. Orlikowska Karolina (w finale wygrała 3-0)
2. Orlikowska Patrycja (w meczu o II miejsce wygrała 3-0)
3. Kruszyńska Agnieszka (w meczu o III miejsce wygrała 3-0)
4. Kruszyńska Olga

Kategoria do lat 15:

1. Radzikowski Karol (wygrał w finale 3-1)
2. Szitenhelm Mirosław

Kategoria 16-39 lat:

1. Ziaja Robert (w finale wygrał 3-0)
2. Rogaczewski Mateusz (w meczu o II miejsce wygrał 3-0)
3. Stachurski Przemysław (w meczu o III miejsce wygrał 3-0)
4. Wodziński Michael

Kategoria 40 i powyżej:

1. Kępka Jacek (w finale wygrał 3-1)
2. Miklaszewski Witold (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-1)
3. Matyjas Dariusz
4. Banach Zbigniew
5. Rogaczewski Wojciech
6. Radzikowski Dariusz
7. Korgul Jerzy
8. Florin Zbigniew

Kategoria Zawodników Zrzeszonych

1. Kozikowski Adam (HERA Tczew) - w finale wygrał 3-0,
2. Jóźwik Damian (HERA Tczew) - w meczu o II miejsce wygrał 3-1,
3. Tomczyk Mariusz (Olimpia Gniew) - w meczu o III miejsce wygrał 3-1,
4. Urbańczyk Grzegorz (HERA Tczew
5. Gerowski Sławomir (HERA Tczew)
6. Urbańczyk Mieczysław (HERA Tczew)



Czwarty turniej GRAND PRIX Tczewa odbędzie się 24.03.2018 o godz.10.00.
Serdecznie zapraszamy!






Pobierz załączone pliki


1. Klasyfikacja po III TURNIEJU - KAT. KOBIETY (pdf / 357 KB. Ilość pobrań: 40)
2. Klasyfikacja po III TURNIEJU - KAT. do 15 lat (pdf / 352 KB. Ilość pobrań: 40)
3. Klasyfikacja po III TURNIEJU - KAT. 16-36 lat (pdf / 357 KB. Ilość pobrań: 46)
4. Klasyfikacja po III TURNIEJU - KAT. 40+ (pdf / 372 KB. Ilość pobrań: 52)
5. Klasyfikacja po III TURNIEJU - KAT. ZAWODNICY ZRZESZENI (pdf / 359 KB. Ilość pobrań: 51)



Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw