logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

Grand Prix Tczewa „BNP PARIBAS” Tczew OPEN w Tenisie Ziemnym


W sobotę 27 września odbył się VI, ostatni turniej cyklu Grand Prix Tczewa „BNP PARIBAS” Tczew OPEN 2014 w Tenisie Ziemnym. W kolejny piękny, słoneczny, choć trochę wietrzny sobotni poranek do rywalizacji stanęło 38 zawodników.

O godzinie 8.30 rozpoczęli zmagania młodzi sportowcy w kategorii SKRZAT i JUNIOR.

W kat. SKRZAT wystąpiło dziewięć osób. Drugi z rzędu turniej wygrała Daria Górska, która w finale pokonała Darię Jekel 6:3. W meczu o III m Igor Deyna wygrał z Kamilem Maciejewskim 6:2.
W kat. JUNIOR wśród ośmiu zawodników wygrał Kuba Federowicz, który w finale pokonał Nikodema Śmiałek 6:0. W meczu o III m Kacper Nawój wygrał z Danielem Różanowskim 6:2.
Po zawodach odbyło się uroczyste zakończenie tych kategorii, w których pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali : przedstawiciel BNP PARIBAS Pani Sławomira Norkowska i dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety ufundowane przez sponsora, BNP PARIBAS.

O godzinie 11.00 ruszyła kategoria OPEN. Bardzo zacięte i widowiskowe pojedynki, które przeciągnęły się do późnych godzin popołudniowych. Półfinały i finał rozegrano w niedzielę rano. Ostatni finał tegorocznego Grand Prix , po bardzo widowiskowym meczu wygrał Wojciech Wróbel, który pokonał Patryka Pychyńskiego 2:0 (6:3 ; 7:6). W meczu o III miejsce spotkali się, wyłonieni już wcześniej Mistrz Tomasz Cejer i v-ce Mistrz Tczewa 2014 i Henryk Kukliński. Tomasz Cejer pokonał Henryka Kuklińskiego 2:0 (6:4 ; 6:4).
Wielkie gratulacje dla obu panów, ale szczególne dla Pana Henryka Kuklińskiego, weterana i świetnego tenisisty. Nie wypominając wieku, Pan Henryk ma 69 lat i większość jego rówieśników sport … ogląda tylko w tv.
Jak w tym wieku gra Pan Henryk - trzeba po prostu zobaczyć!!!
Po zakończeniu tych meczy nagrody dla pięciu najlepszych tenisistów w całym cyklu wręczył dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski.

Organizator zawodów, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowanie dla „BNP PARIBAS”, który był sponsorem tegorocznych rozgrywek.


Pobierz załączone pliki


1. GP Tczewa tur 6 (jpg / 722 KB. Ilość pobrań: 564)
2. Klasyfikacja końcowa Junior (jpg / 83 KB. Ilość pobrań: 562)
3. Klasyfikacja końcowa (jpg / 117 KB. Ilość pobrań: 571)
4. Junior GP Tczewa (jpg / 619 KB. Ilość pobrań: 527)
5. Junior GP Tczewa (jpg / 483 KB. Ilość pobrań: 574)Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw