logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualności
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Współpraca i partnerzy

XXI Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej - Turniej II


Pogoda ponownie okazała się łaskawa dla siatkarzy. Na czas turnieju przestało padać, a nawet zaczęło pojawiać się słońce.

System gry taki sam jak na turnieju otwarcia - na początek rozegrano mecze w grupach, następnie w kategorii kobiet oraz kategorii 40+ rozegrano półfinały i finał oraz mecz o 3 miejsce, a w kategorii OPEN po meczach grupowych najlepsza „ósemka” rozegrała fazę ćwierćfinałów.

W kategorii Pań w finale Ola Lange : Anna Szufladowicz pokonały siostry Klaudię i Kamilę Dussowską 21:17. W meczu o III miejsce dobrze dysponowane Aleksandra Babiarz i Aleksandra Chmieleckiej wygrały z vice liderkami Karoliną Marshall i Karoliną Żurawską 21:15.
W kategorii 40+ ponownie najlepsi okazali się Krzysztof Dusowski i Michał Pielak, którzy ponownie pokonali w finale Zbigniewa Kowalskiego i Roberta Jędrzejczaka 21:9.
W meczu o III miejsce ponownie zgrała para Beata Klimkowska : Andrzej Masiak. Jedyna mieszana para trafiła na zeszłorocznych zwycięzców tej kategorii Jarosława Szwajkowskiego i Jacka Weltrowskiego, mecz wygrali Szwajkowski : Weltrowski 21:15.

Bardzo ciekawe mecze rozegrała kategoria OPEN. Najliczniejsza kategoria, na każdym turnieju udowadnia, że poziom rozgrywek stoi na bardzo wysokim poziomie.
Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli jedni z faworytów turnieju. Po ciekawym meczu para Mikołaj Brange i Krzysztof Zbrzeźny pokonała bardzo dobrze prezentujących się Mateusza Sztormowskiego i Bartosza Plasun 21:17. W wyrównanym meczu o III miejsce lepsi okazali się Mateusz Adamiak : Michał Pysz, którzy zwyciężyli Damiana Zemło i Kacpra Szymulę 21:18

Przed zawodnikami tydzień przerwy, który dla organizatora jest czasem na realizację niespodzianki przygotowanej w formie koszulek przy współpracy z SZENROK NIERUCHOMOŚCI - jedynym sponsorem cyklu.

Kolejny, trzeci turniej odbędzie się 26 lipca.


Pobierz załączone pliki


1. Klasyfikacja +40 - Turniej 2 (pdf / 426 KB. Ilość pobrań: 116)
2. Klasyfikacja Kobiet - turniej 2 (pdf / 426 KB. Ilość pobrań: 115)
3. Klasyfikacja OPEN - Turniej 2 (pdf / 435 KB. Ilość pobrań: 128)

Galeria zdjęć
Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw