logo_tcsir BIP

Informacje


O nas
Nasze obiekty
Aktualno軼i
Zapowiedzi imprez
Relacje z imprez
Wsp馧praca i partnerzy

XXVIII ULICZNY BIEG SAMBORA


XXVIII ULICZNY BIEG SAMBORA za nami. Pi瘯na i 豉skawa jak na Listopad pogoda zaserwowa豉 idealne warunki do biegania, by這 ciep這, bezwietrznie i przede wszystkim nie pada這. W tegorocznej edycji Ulicznego Biegu Sambora wystartowa這 358 os鏏, tyle samo przekroczy這 r闚nie lini mety. Dystans tradycyjnie wyni鏀 10 km ulicami Tczewa.
Przy okazji biegu sw鎩 jubileusz obchodzi znany, szanowany i podziwiany w 鈔odowisku biegaczy Pan Zygfryd Liban. By to tysi璚zny start - Panu Zygfrydowi serdecznie gratulujemy wytrwa這軼i.
Pierwszy na mecie z czasem 0,33,31 zameldowa si Emil Dobrowolski z Chotomowa. Drugi by Andrzej Rogiewicz z Packman Team (0:33,00), a trzeci Patryk Sowi雟ki z Tczewa (0:33,45). W鈔鏚 pa z du膨 przewag zwyci篹y豉 Ewelina Paprocka w czasie 0:36,55 kolejna na mecie by豉 Kamila Grzonka z KS Sok馧 Zblewo (0:40,32), a trzecia Natalia Ruchlewicz ze Sztumu (0,41,06).

Wyniki szczeg馧owe biegu g堯wnego:

Kategoria OPEN Kobiet
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Paprocka Ewelina 00:36:55
II Grzonka Kamila KS Sok馧 Zblewo 00:40:32
III Ruchlewicz Natalia 00:41:06

Kategoria OPEN M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Dobrowolski Emil Zabieganidobrowolscy.pl 00:31:31
II Rogiewicz Andrzej Packman Team 00:33:00
III Sowi雟ki Patryk Press Glass Biegamy i Wspieramy/Reebok Run Crew Tczew 00:33:45

Kategoria 0-29 Kobiet
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Klin Anna Aktywni Kociewiacy 00:47:55
II M彗osa Martyna Biegaj帷y Tczew/Pamir Team 00:51:08
III Malinowska Karolina Trunsformacja Gniew 00:57:08

Kategoria 0-29 M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Szyma雟ki Sebastian Ruli雟ki Runing Team 00:33:48
II Jakubek Patryk 安iat P造tek u Kryspina 00:36:41
III Pijanowski Wojciech Base Group 00:36:47


Kategoria 30-39 Kobiet
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Procek Daria Biegaj帷e 奸iwice 00:42:24
II Ruli雟ka Julia 00:42:53
III Pi鏎kowska Natalia Taka Ryba 00:44:08

Kategoria 30-39 M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Rudnik Tomasz ZPS Tczew 00:33:51
II Bagrowski Tomasz Grupa Tr鎩miasto 00:33:52
III Labudda Wojciech LKS-Puck 00:34:28

Kategoria 40-49 Kobiet
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Pi鏎o Maria Biegaj帷y Tczew 00:44:29
II Karczewska Aleksandra Biegaj帷y Tczew 00:47:15
III Barcikowska Wioletta 00:47:20

Kategoria 40-49 M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Sosnowski Wies豉w Active Malbork 00:34:02
II Jakubowski Marek Runnersi S7 Banino 00:34:30
III Czerwiak Robert Tri Starogard Gda雟ki 00:36:57

Kategoria 50+ Kobiet
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Witt Gra篡na Maratonypolskie.pl TEAM 00:49:56
II Kruszy雟ka Barbara Biegaj帷y Tczew 00:53:28
III Brac Gra篡na 00:58:06

Kategoria 50-59 M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Hartuna Zenon Florian Chojnice-PKP Cargo Gdynia 00:37:16
II Cebula Bogdan LKS Zantyr Sztum 00:38:14
III Kurkowski Marek 00:39:03

Kategoria 60-69 M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Gapski Zbigniew Zbyszekbiega 00:40:50
II Szatkowski J霩ef Morsy z Grudzi康za 00:43:58
III Wa郾iewski Edward Klub Aktywnego Pelpliniaka 00:46:39

Kategoria 70+ M篹czyzn
Miejsce Nazwisko i Imi Klub Czas
I Liban Zygfryd Biegaj帷y Tczew 00:45:46
II Popiel Ryszard 01:00:06
III Niwi雟ki Stanis豉w 01:19:57

Z kolei w tzw. Ma造m Samborze pobieg這 oko這 200 m這dych biegaczy, w kt鏎ym rywalizacja przebiega豉 wg nast瘼uj帷ych kategorii:
- Dziewcz皻a z klas I-III szk馧 podstawowych - Ch這pcy z klas I-III szk馧 podstawowych
- Dziewcz皻a z klas IV-VI szk馧 podstawowych - Ch這pcy z IV-VI klas szk馧 podstawowych
- Dziewcz皻a z klas VII-VIII szk馧 podstawowych + III klasa gimnazjum - Ch這pcy z klas VII-VIII szk馧 podstawowych + III klasa gimnazjum
Biegi dzieci by造 rozegrane na przemian kategoriami dziewcz徠 i ch這pc闚.
Wyniki w poszczeg鏊nych kategoriach Ma貫go Sambora:

Klasy I-III
Dziewczyny/Ch這pcy
I Kunowska Julia SP 11 Tczew / I Kryger Patryk SP 11 Tczew
II Brykarczyk Wiktoria SP 11 Tczew/ II Kosmacz Bartosz SP 11 Tczew
III Barna Alicja SP 11 Tczew / III Szymkiewicz Lucjan SSP 2 Tczew


Klasy IV-VI
Dziewczyny/Ch這pcy
I Grabowska Nikola SP 11 Tczew/ I Kunowski Tomasz SP 11 Tczew
II W鎩cik Zuzanna SP 11 Tczew/ II Mazur Aleksander SP 5 Tczew
III Patelczyk Agata PSP Godziszewo/ III Czechanowski Szymon SP 11 Tczew

Klasy II-III Gimnazjum oraz VII klasa szko造 podstawowej
Dziewczyny/Ch這pcy
I υsiak Wiktoria SP 4 Tczew/ I Strambowski Antoni SP 4 Tczew
II Pustkowska Agata SP 4 Tczew/ II Wo幡iak Micha Katolik Tczew
III G鏎ska Sandra SP 4 Tczew/ III Wszelak Jakub ZKiW w Kulicach

Po zako鎍zonych zawodach i rozdaniu nagr鏚 rzeczowych w poszczeg鏊nych kategoriach nast徙i這 losowanie drobnych upomink闚 ufundowanych przez firm GEPEC Tczew.

Sponsorami imprezy byli : EATON oraz GEPEC Tczew.



https://drive.google.com

http://biegajacy.tczew.pl


Drukuj Udost瘼nij Strona g堯wna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj wi璚ej...

Basen
Basen du篡, ma造 i odkryty

Fitness

czytaj wi璚ej...

Fitness
Zaj璚ia i aerobic w wodzie

Si這wnia

czytaj wi璚ej...

Si這wnia
zaj璚ia na si這wni

Sauna

czytaj wi璚ej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj wi璚ej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod hal

Boiska sportowe

czytaj wi璚ej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przysta nad Wis陰

czytaj wi璚ej...

Przysta nad Wis陰
Zatrzymaj si w Przystani

Pozosta貫

czytaj wi璚ej...

Pozosta貫
Sp造wy kajakowe i place zabaw