Turniej Masters Challeng II edycja - Finał

Zawodników do sobotnio niedzielnego turnieju "przetrzebiły" kontuzje
(życzymy powrotu do zdrowia), obowiązki "rodzinne" i "cykoria".

Do półfinału rozgrywek Grupy I (niebieska i zielona) awansowali Henryk, Andre, Andrzej, Kuba.
Henryk pokonał Arka (który grał w zastępstwie Kuby) 10:7, 10:3.
W drugim półfinale "pachniało" przez moment sensacją, gdzie Andrzej przegrywał 0:1 w setach (4:10) i 4:7 z Andre, ostatecznie wyrównał na 1:1 w setach (15:13) i pewnie wygrał trzeci set 10:6.
W meczu o III miejsce Andre wygrał z Arkiem 2:1 (1:6, 7:5, 10:4), gdzie po dominacji Arka w pierwszym secie przygotowanie kondycyjne zadecydowało o końcowym wyniku.
Pojedynek Finałowy był powtórką I Edycji.
Niepokonany od października Andrzej z Henrykiem. Pierwszy set po walce 6:1 dla Andrzeja. W drugim walka, długie wymiany 5:1 dla Andrzeja. Henryk podrywa się do walki wygrywa 5 gemów z rzędu broniąc po drodze meczbola doprowadzając do wyniku 5:6.
Andrzej przyspiesza wygrywa seta 7:6 (7:1) i cały mecz 2:0.

Do półfinału rozgrywek Grupy II (żółta i czarna) awansowali Patryk, Bronisław, Wojtek K., Leszek.
Pojedynki w grupach były bardzo wyrównane.
Patryk wygrał z Leszkiem 10:8, 5:10, 10:5 a Wojtek niespodziewanie ale zasłużenie pokonał Bronisława 9:11, 10:8, 10:6 (Bronek popisał się powrotem do gry ze stanu 0:7 do 8:7).
W meczu o III miejsce Bronisław pokonał Leszka 2:0.
Pojedynek Finałowy Patryk - Wojtek był bardzo zacięty ze zwrotem akcji.
Początek to dominacja Patryka, następnie powolny zwrot akcji i punkty zdobywał Wojtek. Pierwszy set 11:9 dla Patryka. Drugi spokój Wojtka i wygrana 4:10. W decydującym secie szala przechylała się na jedną i drugą stronę ostatecznie wygrał Patryk 10:8.

Gratulacje dla Wszystkich zawodników!

Challeng III Edycja

Gramy w I grupie od 27 kwietnia do 14 września.
Kolejność zawodników ustalona jest według osiągniętych wyników w II Edycji Turnieju Masters.
Turniej Masters III Edycja 26-27 wrzesień.