logo_tcsir BIP

Challenge


Challeng - tenis

Finał Masters IX Edycji


Rozpoczynamy finały, pierwszych 8 graczy było rozstawionych w losowaniu, 2 pierwszych ze względu na nieobecność i kontuzje dostała wolny los w pierwszej rundzie. Gramy do dwóch wygranych setów, osoba zajmująca po rundzie zasadniczej wyższą pozycję dostarcza piłki. Planowane gry finałowe 30.09.
Miłej zabawy!

Zestawienie par:

1. Andre - wolny los

2. Krystian - Wojtek M. w rundzie zasadniczej po 3 setowej walce górą był Wojtek ... każdy wynik jest możliwy
Wojtek M. oddał mecz Krystianowi ze względu na grypę

3. Witek - Arek bardzo wyrównana para "pachnie" 3 godzinnym meczem... z morderczymi wymianami...kondycja będzie kluczem...
2:0 (6:3,6:3) zgodnie z przewidywaniami mecz był bardzo zacięty i wyrównany, trwający ponad 2,5 godziny, w każdym gemie grano na wielokrotne przewagi. Skróty, loby minięcia, gra z głębi kortu na wymęczenie, slaysy. Zawodnicy zdobywali gemy seriami w I secie początek dla Witka 2:0,Arek wychodzi na 2:3, po walce przegrywa 6:3. II set początek dla Witka 3:0 40:15.... Arek odwraca wynik doprowadza do 3:3 i prowadzi 0:40 nie wykorzystuje paru piłek na 3:4 przegrywa seta 6:3.

4. Mikołaj B. - Patryk
Patryk skręcił kostkę na piłce nożnej i oddał mecz Mikołajowi B.

5. Maciej - Wojtek K. faworytem jest Maciek ale może Wojtek zagra na luzie i zaskoczy faworyta
2:0 (6:4, 6:2)początek seta dla Maćka 4:0 przy tm wyniku Wojtek złapał luz, doprowadził do stanu 4:4 i przegrał 6:4, w drugim secie Maciek kontrolował wynik.

6. Sebastian - Kasper "młody Federer" potwierdził zwyżkę formy w GP Tczewa docierając do III miejsca ....
2:0 (6:0,6:3)Kasper potwierdził wysoką jesienną formę

7. Wojtek N. - Andrzej letnia forma Andrzeja jest niewiadomą ze względu na małą ilość gry a Wojtek dobija się do czołówki ...
2:0 (6:0,6:2) Świetna gra Andrzeja, ambitna postawa Wojtka.

8. Ryszard - wolny los

1/4 Fianłu


Andre - Krystian
2:1 (7:5, 3:6, 6:3) walka o każdą piłkę trwała prawie 3h, pomimo zdrowotnych problemów graczy, "polała się krew", latała rakieta i mocne słowa oraz parę razy użyto systemu Hawk-Eye, równo do stanu 3:3, 3:5 dla Krystiana, Andre bronił 5 piłek setowych, wygrywając seta 7:5 przy 5 piłce setowej. II set przewaga Krystiana w decydujących piłkach na wygranie gemów 0:3, 1:4, 2:5, 3:5, 3:6. III set rozpoczyna się serią przełamań do stanu 3:2, 4:2, 4:3 ...6:3 za 2 piłka meczową, decydującym elementem był mocny return i niezły serwis.

Witek - Mikołaj B.

1:2 (7:6, 1:6, 2:6) kolejny długi i zacięty mecz w górnej drabince, walka na korcie zajęła im 3 h I ser to zacięte długie wymiany, chodzenie Mikołaja do "sieci" piękne minięciu i loby z minimalna przewaga Witka, który pewnie wygrywa tea-break 7:2. II i III set to agresywniejsza gra Mikołaja, która pozwalała punktować mu w grze na przewagi przeciwko Witkowi, któremu z minutę na minutę brakowało świeżości.

Maciej - Kasper - zdecydowanym faworytem jest Kasper ale Maciek systematycznie robi postępy i jest coraz bardziej ograny
KRECZ Maćka

Ryszard - Andrzej M.
2:0 (6:2,6:3) Adnrzeja beckend i serwis funkcjonował bezbłędnie spychając popularnego Riko do rozpaczliwej defensywy. Większość punktów Andrzej zdobywał po winnerach

1/2 Finału


Andre - Mikołaj
2:0 Mikołaj wyciągną wnioski z porażki w rundzie zasadniczej i zrewanżował się Andre wygrywając 2:0 grając na "wysokim poziomie"

Andrzej - Kasper
1:2 Andrzej przy stanie 1:1 w setach "rozczulił" się nad kontuzją przeciwnika i przegrał decydującego seta

FINAŁ


Kasper "młody Federer" zdobył swojego pierwszego "szlema" po trzech latach rozgrywek. W finale pewnie, pomimo "stawianego oporu" zwłaszcza w II secie (3:4) pokonał Mikołaja 2:0, w meczu o III miejsce Andrzej spokojnie wypunktował Andre 2:0.

Pobierz załączone pliki


1. Drabinka Challenge (pdf / 21 KB. Ilość pobrań: 177)

Galeria zdjęć
Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

NASZA OFERTA

Basen

czytaj więcej...

Basen
Basen duży, mały i odkryty

Fitness

czytaj więcej...

Fitness
Zajęcia i aerobic w wodzie

Siłownia

czytaj więcej...

Siłownia
zajęcia na siłowni

Sauna

czytaj więcej...

Sauna
sucha i parowa

Korty tenisowe

czytaj więcej...

Korty tenisowe
Korty otwarte i pod halą

Boiska sportowe

czytaj więcej...

Boiska sportowe
Kilka boisk sportowych

Przystań nad Wisłą

czytaj więcej...

Przystań nad Wisłą
Zatrzymaj się w Przystani

Pozostałe

czytaj więcej...

Pozostałe
Spływy kajakowe i place zabaw