logo_tcsir BIP

Challenge

Challeng - tenis

RUNDA FINAŁOWA

Maciek - Wojtek N 2:0 (6:2,6:1) początek nerwowy z dwóch stron, po opanowaniu emocji Maciek grał swoje i pewnie wygrał

Kuba - Sebastian 2:0 (7:5,7:5) "broń atomowa" - tj. serwis zawodził Kubę, Sebastian konsekwentnie trzymał piłkę w korcie podczas długich wymian. W II secie prowadził już 2:5 ...., Kuba opanował emocje i wygrał 5 gemów z rzędu wygrywając seta 7:5.

Wojciech M. - Piotr K. 2:0 (7:6,6:0)

Andre - Mikołaj B 0:2 (1:6,4:6)

1/4

Kuba - Maciek dwóch zawodników znających swoje mocne i słabe strony, Maciek może sprawić niespodziankę...
Kuba - Maciek 2:0 (6:4, 6:0) - w pierwszym secie od 2:0 do 2:4 dla Maćka... 6:4, drugi set 3:0, 15:40 powrót i wygrany set 6:0.

Wojtek M. - Mikołaj B. faworytem jest Mikołaj ale Wojtek może sprawić niespodziankę
Mikołaj B. - Wojtek M. 2:0 (6:4, 6:1) wyrównany pierwszy set, o końcowym wyniku zadecydowała równa gra Mikołaja

1/2

Kuba - Wojtek K. 2:0 (6:1, 6:0) świetny serwis i return zapewnił pewne zwycięstwo

Arek - Mikołaj B. 0:2 (1:6, 3:6) Mikołaj omijał stronę beck - hendową Arka, który tego dnia był odrobinę spięty

FINAŁ

Arek - Wojtek K. zdecydowanym faworytem jest Arek
Mecz o III miejsce rozpoczął się od świetnej gry Wojtka, który punktował Arka szukającego koncentracji 5:2 dla Wojtka, Arek wzmacnia serwis punkt po punkcie , gem po gemie odrabia straty i wygrywa 5:7, II set to wyrównana gra do 1:2 Wojtek nie wykorzystuje dwóch szans na przełamanie powrotne i przegrywa 2:6 cały mecz 0:2.

Kuba - Mikołaj B. zapowiada się długi wyrównany mecz, serwis i return zadecydują o końcowym wyniku
Finał Kuba- Mikołaj 1:2. (6:4,0:6,0:6) I set przewaga Mikołaja do stanu 1:4 Kuba przyspiesza, atakuje z każdej piłki i wygrywa pięć gemów z rzędu. II i III set pokazał jak piękny jest tenis, koncentracja, luz uderzeń psychika , praca na nogach, cos zacięło się w grze Kuby i wraz ze wzrostem poziomu gry Mikołaja gemy uciekały przy 40:0 40:15, na przewagi … 0:6,06.