Challenge XII Edycja 11.03.2019 r.

Sebastian i Tomek pomimo małych potknięć uciekają stawce. Gramy do 7 kwietnia, trwa walka o pierwszą 12.

Wojtek N. - Piotr K. 2:0 (6:1,6:4)
Sebastian - Wojtek N. 2:0 (6:4,7:6 [7;4] Wojtek zagrał dobry mecz
Tomasz - Witek 2:0 (6:4,6:4) - w pojedynku rewanżowym Tomek nie dał się zaskoczyć wysokim piłką Witka i zrewanżował się za porażkę w rundzie I
Piotr K. - Wojtek K. 2:0 (6:3,6:3) dobry wyrównany mecz, Piotr zachował więcej "zimnej krwi" w decydujących momentach
Ryszard - Wojtek M. 2:0 - "stary" Mistrz grał jak profesor...
Kuba - Maciek 2:0 (6:1,7:6 [7:3]) - udany rewanż Kuby, w drugim secie Maciek wrócił z 4:1 do 4:5 ale serwis utrzymał Kubę w grze ...
Kuba - Sebastian 2:0 (6:4, 6:0) w pierwszym secie Sebastian prowadził 1:4 nie wykorzystał piłek na 1:5 i wynik uciekł ...
Maciek - Arek 2:0 (6:4,6:2) - duża niespodzianka, kolejny skalp Maćka z zawodnikiem z top 5
Tomek - Andre 2:1 (6:4,3:6,6:3) rewanż 0:2 (3:6,1:6) w II meczu co się zacięło w grze Tomka od stanu 3:1, przegrał 9 gemów z rzędu.