Challenge

Challeng - tenis

XII Challenge runda fina這wa

1/8
Maciek - Arek 0:2 (2:6,2:6) - Arek 鈍ietnie serwowa, by bezb喚dny tego dnia, zrewan穎wa si za przegran w rundzie zasadniczej.
Miko豉j B. - Piotr G. 2:0 (6:1,6:0) - faworyt pewnie awansowa do 1/4
Andrzej M. - Piotr K. 2:0 (6:4,6:0)
Ryszard - Wojtek N. 2:0 (6:0,6:2) - Ryszard by nie do pokonania tego wieczoru

1/4
Arek - Tomasz 2:0 (6:4,6:1) wysoka forma Arka nie pozwoli豉 liderowi rundy zasadniczej urwa seta
Miko豉j - Andre 2:0 (6:1, 6:1)
Andrzej M. - Dawid 1:2 (6:3,1:6,6:7 [5:7]) pierwszy set dla Andrzeja, Dawid mia problemy sprz皻owe, drugi dla Dawida wynik jest myl帷y - gra by豉 wyr闚nana walka o ka盥 pi趾, III secie powoli zarysowa豉 si przewaga kondycyjna Dawida ale Andrzej walczy do ostatniej pi趾i.
Sebastian - Ryszard 2:1(2:6,6:3,6:1) - d逝ga zaci皻a walka w ka盥ym secie, weteran kort闚 nie wytrzyma kondycyjnie

1/2
Arek - Miko豉j 2:1 (3:6, 6:2, 6:4) - pierwszy set 3:1 dla Arka, Miko豉j podkr璚a tempo i wygrywa seta 3:6, drugi set cz瘰te wizyty Arka przy sieci 6:2, trzeci set gra gem za gem do stanu 3:4 Arek wraca z ):40 i wygrywa 3 gemy pod rz康 rewan簑j帷 si Miko豉jowi za dwie pora磬i w rundzie zasadniczej
Dawid - Sebastian 2:0 (6:3; 6:1) - Seba gra za mi瘯ko i nap璠zi gr Dawida.

FINA
Arek - Dawid 1:2 (5:7, 7:6, 3:6) - ponad 2,5 h walki, wyr闚nany mecz, d逝gie, wyka鎍zaj帷e wymiany, w trzecim secie zarysowa豉 si przewaga kondycyjna Dawida.

Sebastian - Miko豉j B. - KRECZ Miko豉ja
Wiosenny turniej debla wygra豉 para Andrzej/Andre pokonuj帷 Sebastiana/Tomka 3:0 (6:1, 7:5, 6:0).

Uruchamiamy korty odkryte od 1 maja 2019 r.