FINAŁ MIEJSKI – Mini siatkówka dziewcząt i chłopców

Mini siatkówka dziewcząt

Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów. Mecze zostały rozegrane na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 21 pkt. (dwóch pkt. przewagi). W przypadku stanu 1:1 w setach, rozgrywany był tie break do 15 (dwóch pkt. przewagi). Finał rozegrano do 25 pkt. (dwóch pkt. przewagi).

Nazwiska i imiona zawodników SP 10:
Kaczyńska Maja, Supernak Viktoria, Bogusz Julia, Surma Oliwia, Wierzbicka Agata.
Opiekun zespołu: Paulina Resmerowska.

Mini siatkówka chłopców
Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Mecze zostały rozegrane na dwóch boiskach w dwóch grupach. Po rozegraniu meczy w grupach nastąpiły mecze o miejsca 5-6 (drużyny z trzecich miejsc w grupach), 3-4 (drugie miejsca w grupach) i finał 1-2 (zwycięzcy grup). Mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 21 pkt. (dwóch pkt. przewagi).
W przypadku stanu 1:1 w setach, rozgrywany był tie break do 15 (dwóch pkt. przewagi). Finał rozegrano do 25 pkt. (dwóch pkt. przewagi).