O nas

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie zarządza wieloma obiektami sportowo – rekreacyjnymi w mieście Tczewie.

Spółka powstała na bazie jednostki budżetowej, której statutową powinnością jest świadczenie usług z zakresu sportu, rekreacji i turystyki, jak również innych usług z tym związanych w tym organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych dla mieszkańców Tczewa.

Celem powstania spółki jest rozbudowa kompleksu basenów krytych przy ul Wojska Polskiego 28A.

Prezes Zarządu

Tomasz Bronk

Rada nadzorcza

Dorota Turkowska – przewodnicząca

Radca Prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2010 r. wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu (nr wpisu PZ-2814). Posiada wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte m.in. w INC S.A. z siedzibą w Poznaniu, funkcjonującej w obszarze inwestycji oraz doradztwa na rynku kapitałowym zajmując się obsługą procedur przekształceń formy prawnej spółek handlowych, bieżącą obsługą posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i Walnych Zgromadzeń, kompleksową pomocą prawną we wszystkich aspektach legalności działań w zakresie obsługi prawnej spółek kapitałowych. Od 2015 r. prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego. Niezależny członek Rady Nadzorczej.

Renata Połomska – wiceprzewodnicząca

Roman Szulc – sekretarz

Uchwała

Uchwała Nr XXXII/321/2021 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 24 czerwca 2021 r. w sprawie likwidacji jednostki budżetowej Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz utworzenia jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sprawdź naszą ofertę

Oferujemy bogaty katalog usług. Sprawdź szczegóły naszej oferty...

Skip to content