Zmiany dla fanów JOGI!

Od marca wprowadzamy podział na stopnie zaawansowania – każdy znajdzie coś dla siebie !

Opisy zajęć poniżej

Joga 0 Zajęcia przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją praktykę jogi. Poznasz bezpieczne ustawienie ciała do poszczególnych pozycji. Poprawisz elastyczność, siłę i równowagę ciała – przygotujesz się do regularnej praktyki. Zajęcia są dla osób w każdym wieku i o różnych poziomach sprawności fizycznej.
Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 20:00, poprowadzi je MAGDA.

Joga 1 Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą, które mają już pewne podstawy i czują się sprawnie fizycznie. Praktykowały w innych grupach, lub samemu w domu. Nie są Ci obce nazwy najpopularniejszych asan – w trakcie zajęć zgłębisz poszczególne grupy asan: pozycje stojące, siady, skręty, skłony i pozycje odwrócone/regeneracyjne. Zajęcia kończą się krótką relaksacją.
Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek, czwartek o godz. 19:00 oraz soboty o godz. 10:30, poprowadzi je DOMINIKA.

Joga 2 Grupa mająca na celu ogólny rozwój praktyki u osób praktykujących regularnie minimum 6 miesięcy. Zajęcia będą prowadzone w stylu vinyasa yoga. Wiesz czym jest Surya Namaskar A i B i potrafisz samodzielnie je wykonać. Wiesz co to „chaturanga” i co zrobić, gdy usłyszysz hasło „vinyasa”. Będziemy poświęcać więcej uwagi na połączenie oddechu z ruchem, zrozumienie i czucie swojego ciała. Zajęcia kończą się krótką relaksacją.
Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 20:00, poprowadzi je DOMINIKA.

JOGA DLA DZIECI – jest źródłem dobrej zabawy, poprzez zabawę możemy wzmocnić u dzieci techniki koncentracji, relaksacji, joga nie tylko rozwija świadomość ciała, prawidłową postawę, elastyczność, koordynację, ale również wzmacnia zaufanie i pewność siebie, wewnętrzny spokój i równowagę, uważność i wyobraźnię.
Dzieci nabywają zdolność świadomego ruchu, ponieważ joga pozwala im odkrywać różne sposoby poruszania się.
Dzieci z różnymi warunkami fizycznymi mogą spróbować zmagań na macie. Każdy brzdąc czuje się spełniony, ponieważ może w zabawny sposób wykonywać dowolną asanę (pozycję jogi) i nauczyć się cieszyć fizycznym ruchem bez elementu konkurencji. Joga wyklucza rywalizację, jest odpowiednia dla wszystkich, dzięki temu dzieci mogą czerpać przyjemność z bycia aktywnymi.
Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 17:00, poprowadzi je MAGDA.

Odkryj harmonię ciała i umysłu razem z nami!

Poznaj świat JOGI pod okiem naszych instruktorek!

Skip to content