Master Challenge FINAŁ

Finał Masters rozgrywek Challenge XIV edycji rozegrali ze sobą Dawid i Tomek. Trzysetowy pojedynek trwał 3,15 h.

Pierwszy set po rozgrywce tea break padł łupem Tomka 6:7 [4:7] cały set to były długie wymiany, piłki grane bezpiecznie na zmęczenie przeciwnika. W drugim secie Dawid po wymianie 10/15 piłek atakował dało mu to lekką przewagę i wygranego seta 6:4. Trzeci set to wymiany na wykończenie, Dawid „napoczął” Tomka częstymi skrótami i lobami, zdobywał przewagę w poszczególnych gemach prowadził 5:3 i 40:15….., Tomek obronił 4 piłki meczowe i wygrał 3 gemy z rzędu doprowadzając do stanu 5:6. Serwował Dawid 6:6 i ponownie tea- brak. Tomek zaczął
świetnie 0:2,…3:2,od stanu 3:3 popełnił 3 proste błędy w tym 1 podwójny serwisowy 6:3. Przy piątej piłce meczowej Dawid zakończył ten wyczerpujący mecz. 7:3